Semestr zimowy 2021/22
Marta Turmińska-Biały2021-09-14T11:30:53+02:00Semestr zimowy 2021/22 Życzymy wszystkim uczniom w Nowym Roku Szkolnym zapału do nauki, chęci do odkrywania nowych pasji i zainteresowań, kreatywnej zabawy, serdecznych przyjaźni i dobrych planów. Przygotowaliśmy plan lekcji, który pomoże Wam pamiętać o sobotnich spotkaniach na Uniwersytecie Ekonomicznym:) Planowane terminy zajęć w semestrze zimowym 2021/22 to: 6 listopada, 20 listopada, 4 grudnia, 18 grudnia i 5 lutego. Inauguracja 11. Roku Akademickiego odbędzie się 16 października 2021 r. Mamy nadzieję, że spotkamy się stacjonarnie! Zapisy na zajęcia rozpoczniemy po 20 września 2021 r.









